Eliška | 4 měsíce | 2. dítě

Eliška je moc hodné miminko, úplný opak bratříčka 😊. Už se začíná zajímat o věci kolem, takže ji nebaví ležet v postýlce a tak ji dávám na hrací dečku.

Spánek
Spí v ložnici s námi ve své postýlce, kde je i přebalovací koutek se vším potřebným (hygienické potřeby, oblečení). Skříň na oblečením má i v pokojíčku, ta je zatím volná.

Nad postýlkou visí Ikea mobil – původně tam byl nádherný černobílý mobil s motýlky vlastní výroby, ale ten se bohužel moc líbil Lukáškovi a nepřežil. Tak jsem si řekla, že mi to za to nestojí a další jsem už nevyráběla – tento z Ikea má Eliška ráda, je nízko a tak se snaží trefit hmyz. Na boku má od babičky černobílé obrázky a zrcátko, to se jí teď taky líbí, snaží se za tím otočit.

Hraní
V pokojíčku má hrací dečku a krabičku s hračkami – ty nejsou Monte, protože Lukášek si s Eliškou chce hrát a hračky jí ukazuje…asi si představíte jak, tak na řetěz a spol. si bude muset počkat 😊. Takže pro můj klid je tam šustící knížečka, kousátko, brouci co se dají různě přidělat a hrkací špendlík. Teď vede knížka.

Když potřebuju mít Elišku na dohled (po kojení) tak má v obyváku „odkládací“ židličku. Je to jídelní židlička, která se dá položit. Má k tomu hrací panenku, tak se tam chvilku zabaví. Jak začne s příkrmy, tak bude židlička u stolu v kuchyni.

1 komentář: „Eliška | 4 měsíce | 2. dítě

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s